Brad Pitt yönetmenliğini David Leitch’in gerçekleştireceği aksiyon-gerilim filmi Bullet Train‘in başrolünde yer alacak.

Brad Pitt to Star in Assassin Action Thriller 'Bullet Train' From ...

Seven, Figth Club, Troy, Thelma and Louise gibi pek çok kültlemiş filmde yer alan Brad Pitt‘in rol alacağı yeni film oldukça merak ediliyordu ve geçtiğimiz günlerde Brad Pitt aksiyon gerilim türlerindeki Bullet Train‘in başrolünde yer alacağı açıklandı.

Brad Pitt 2019 senesinde hem James Gray imzalı Ad Astra‘da hem de Quentin Tarantino imzalı Once Upon A Time In Hollywood‘da yer almıştı. Once Upon A Time In Hollywood’daki rolüyle oldukça konuşulan Brad Pitt aynı film ile Oscar Ödülü‘nün sahibi olmuştu. 2020 senesinde ne tür bir projede yer alacağı merakla beklenen Brad Pitt, yeni projesi Bullet Train‘de John Wick, Atomic Blonde ve Deadpool serisinin yönetmeni David Leitch ile birlikte çalışacak. David Leitch, Bullet Train‘in yönetmenliğini üstlenecek. Bullet Train‘in senaryosunu ise daha Fear Street‘in senaryosunu da kaleme alan film yapımcısı ve senarist Zak Olkewicz kaleme aldı. Zak Olkewicz Bullet Train’in senaryosunu ise Japon yazar Kotrarp Isaka imzalı Maria Bettle adlı romandan uyarladı.

Brad Pitt, "Once Upon A Time In Hollywood"un Diziye ...

Bullet Train, beş suikastçının kendilerini Tokyo’dan Moriaka’ya giden bir hız treninde bulmasını sonrasında gelişen gizemli yolculuğu konu alıyor. Suikastçılar kısa süre içerisinde kendilerine verilen görevlerin birbirleriyle ilişkili olduğunun farkına varırlar. Ancak Tokya ile Moriaka arasında da  oldukça az sayıda durak vardır. Gizem giderek görevlerdense içlerinden kimin sağ olarak trenden çıkabileceğine dönüşür. Dahası trenden sağ çıkabilseler bile terminalde onları nasıl bir tehlike beklemektedir? Brad Pitt filmde Ladybug lakaplı bir katili canlandıracak. Filmin oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı ise şuan için belirli değil.

Yapımcılığını Sony‘nin üstelendiği Bullet Train için yönetmen olarak ilk anlaşılan isim The Magnificent Seven ve Training Day‘in yönetmeni Antoine Fuqua olmuştu. Ama geçtiğimiz ay David Leitch Bullet Train‘in yönetmenliğinin kendisinin gerçekleşireceğini duyurdu. Pandemi sebebi ile Bullet Train‘in çekimlerine ise son baharda başlanması planlanıyor.

 

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.