Haberler

Bir Clooney – Coen Kardeşler Filmi: Suburbicon

Başrollerinde Matt Damon, Oscar Isaac, Julianne Moore gibi birbirinden özel isimlerin kadrosunda yer aldığı Suburbicon filminden fragman yayımlandı.

Çekilmeye başlandığı günden bu yana merakla beklenilen, George Clooney ve Coen kardeşleri bir kez daha bir araya getiren Suburbicon, kadrosuyla olduğu kadar fragmanıyla da ses getireceğe benziyor. Daha önce bu üçlüyü bir araya getiren O Brother, Where Art Thou? filminde George Clooney oyuncu kadrosunda bulunurken Coen kardeşler yönetmen koltuğunda oturmaktaydı. Bu sefer ise, daha önce The Ides of March ve The Monuments Men gibi filmlerin de yönetmenliğini yapmış olan Clooney yönetmen koltuğunda yer alırken, senaryo kısmında kendisine Ethan – Joel Coen kardeşlerin yanı sıra Grant Heslov eşlik ediyor.

Fragmanından, artık neredeyse klasikleşen Coen kardeşler kara komedisi olduğunu anlayabileceğimiz filmin kadrosunda ise, Matt Damon, Oscar Isaac, Julianne Moore  gibi isimler yer alıyor. İlk kez 7-17 Eylül‘de Toronto Uluslararası Film Festivali ve 30 Ağustos – 9 Eylül tarihleri arasındaki Venedik Film Festivali‘nde gösterilecek olan filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise 12 Ocak 2018. Merakla beklenen bu filmin fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz