Haberler

Beyoğlu İçin Umut Işığı; ”Beyoğlu Sineması Kartı” Satışta!

                                                                                                  Beyoğlu Sineması Kartları

Beyoğlu Sineması Kartı Satışta! Beyoğlu ruhunun son kalelerinden biri olan ”Beyoğlu Sineması” nın,  direniş için hazırladığı yeni proje basına tanıtıldı. Sinema, dokusu ve atmosferi günden güne değişen Beyoğlu’nda ayakta kalmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı kapanış duyurusuyla yoğun ilgi gören Beyoğlu Sineması’nın ayakta kalma mücadelesinin ilk adımları resmen atıldı.  Beyoğlu Sineması’nda basına ve halka tanıtılan ‘Beyoğlu Sineması Kartı‘ sinemaseverlerden destek bekliyor. Sinema, bu kitlenin yanı sıra, Beyoğlu ruhuna sahip çıkmak isteyen ve Beyoğlu’nda ki bu dönüşüme sessiz kalmak istemeyen tüm duyarlı insanları da desteğe çağırıyor.

                                                         Beyoğlu Sineması Kartları

 

Kart, Beyoğlu Sineması Gişelerinde ve İnternet Üzerinden Satışta!

Sinema işletmecileri Baha Serter, Cem Altınsaray ve sinema yazarı Utku Ögetürk’ün düzenleği basın toplantısında satışa çıkacak olan, Sadakat Kartları ve Öğrenci Kartı hakkında verilen bilgiler şu şekilde;

100 TL’lik Öğrenci Kartları: Yalnızca öğrenci kimliği ile alınabilecek bu kartla, son kullanma tarihine kadar 10 adet film izlenebilecek.

250 TL’lik Sadakat Kartları: 250 TL’lik kart sahipleri kartın geçerli olduğu süre boyunca Beyoğlu Sineması’nda 15 adet film izleme fırsatına sahip olacak.

500 TL’lik Sadakat Kartları: 500 TL’lik kart sahipleri kartın geçerli olduğu süre boyunca Beyoğlu Sineması’nda 30 adet film izleme fırsatına sahip olacak.

1000 TL’lik Özel Sadakat Kartları: 1000 TL’lik kart sahipleri kartın geçerli olduğu süre boyunca Beyoğlu Sineması’nda sınırsız film izleme fırsatına sahip olacak.

Kartların son kullanım tarihi 1 Haziran 2018.

Beyoğlu Esnafından Sinemaya Destek!

Kart sahipleri satın aldıkları kart ile birlikte, civardaki cafe ve restoranlardan indirimli olarak faydalanabilecek.

Beyoğlu Sineması Kartı’na Buradan ulaşabilirisniz!

 

 

Erdi Köseoğlu
Eskişehirli. İlk göz ağrısı ‘’tiyatro’’. Selçuk Üniversitesi’nde, amatör olarak oyun yazarlığı ve oyunculuk yaptı. Okulu bitirdikten sonra gözünü, çok sevdiği sinemaya dikti. Şu an, Marmara G.S.F.’nde Sinema öğrencisi. Güzel filmler çekip insanlarla paylaşmak istiyor. Deniz’in balı. Elif’in kardeşi. Ekin’in her şeyi.

Yorum yaz