Haberler

Benedıct Cumberbatch, Matthew McConaughey, Zach Galıfıanakıs’in Rol Aldığı Between Two Ferns’den Fragman Yayınlandı

Benedict Cumberbatch, Matthew McConaughey, Zach Galifianakis ve daha pek çok yıldız isim Netflix yapımı Between Two Ferns’de rol alıyor.

Image result for he Between Two Ferns: the movie

Between Two Fence moderatörlüğü Zach Galifıanakis‘a ait olan 2008 yapımı oldukça popüler bir talk showdu. Netflix bu kez Between Two Fence: The Movie adılya aynı talk showu bir film formatına getiriyor ve içine biraz da kurgu katıyor. Showun moderatörlüğünü yine Zach Galifianakis üstlenirken filmde Benedict Cumberbatch, Matthew McConaughey, Kenau Revees, Brie Larson, Jon Hamm  gibi ünlü isimler yer alıyor.

Between Two Ferns: The Movie‘nin yönetmenliğini Scott Aukerman‘ın üstlenecek. Aukerman filmin aynı zamanda senaryosuna da imza atacak. Showu bir filme dönüştürme fikri ise Zach Galifianakis‘e ait. Netflix‘in yanı sıra filmin yapımcılığını Between Two Fence‘in de yapımcısı olan Funny or Die gerçekleştirecek.

Between Two Fence: The Movie 2020 Eylül’de Netflix‘de gösterilmeye başlanacak.

Benedıct Cumberbatch, Matthew McConaugheyet

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz