Timur Bekmambetov’un yönetmenliğini yaptığı, bu yıl yeniden çekilen Ben-Hur filminin hafızalardan hiç çıkmayan araba (iki tekerlekli araba / chariot) yarışı sahnesinin 360 derecelik fotoğrafı yayımlandı. 

benhur

Paramount ve MGM, başrollerinde  Morgan Freeman, Jack Huston, Nazanin Boniadi ve Ayelet Zurer oynadığı Ben-Hur filminin bu eşsiz görüntüsünü filmin resmi Facebook sayfasından yayımladı. Fotoğrafı kaydırdıkça Judah Ben Hur’un zafer sürüşünü ve rakibinin arka planda kaymış olduğunu görebilirsiniz. VR cihazı teknolojisinin yardımıyla da, fotoğrafı görmekten daha da öteye gidebilirsiniz, onu yaşayabilirsiniz.

Bu deneyimi yaşamak isterseniz görüntüye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Stüdyolar bu görüntüyü yayımlamak için daha iyi bir zaman seçemezlerdi; çünkü şu anda Comic Con hızını arttıracak bazı ‘motorlar’ aramakta. Ben-Hur, gelecek haftalarda mümkün olduğu kadar basın tarafından kullanılabilecek bir film. 19 Ağustos‘ta vizyona girecek film, pazarlama alanında normalde olabilecek en büyük hamleye henüz sahip değil. Kesin olmamakla birlikte, eğer film Comic Con‘da kendini gösterebilirse, VR başlıklarla bu görselin gösterilmesi de şaşırtıcı olmaz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.