11155113_871172432939052_4172470022016023231_o

Sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, BELONG adlı yeni bir parti serisi başlatıyor. Kült filmlerden yola çıkarak düzenlenecek BELONG partileri, sanat, eğlence, sosyalleşme ve interaktiviteyi bir arada sunan özgün bir deneyim vaad ediyor. Fil’m Hafızası’nın İstanbul’daki parti hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediği BELONG partilerinin ilki Star Wars konsepti ile Cihangir Sıraselviler’in özgün mekanlarından Nublu İstanbul’da gerçekleşecek.

Star Wars filminin hayranları başta olmak üzere tüm sinemaseverleri ve hafta içi de olsa partilemek benim işim diyen herkesi bir araya getirecek Star Wars temalı BELONG partisinde, DJ kabininde Orkun Bozdemir yer alacak. Eklektik müzik zevki, üst düzey DJ’lik tekniği ve dans müziğine dair geniş vizyonu sayesinde Türkiye’nin en saygın ve en yoğun takvime sahip DJ’lerinden biri olan, kulüp ve festivallerin aranan ismi Orkun Bozdemir geceye özel olarak hazırlayacağı Star Wars temalı müzikleriyle de katılımcılara benzersiz bir deneyim sunacak.

“Star Wars kostümüm var nereye giysem”, “ışın kılıcımı kapıp nereye gitsem” diye kara kara düşünenleri de huzura erdirecek partide, aynı zamanda geceye özel kokteyller ve yarışmalar da yer alacak.

Star Wars temalı BELONG partisinin biletlerini, Biletix web sitesinden ve satış noktalarından temin edebilirsiniz. Bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır. Bilet fiyatları tam 30TL, öğrenci ise 20TL’dir.

Detaylar; https://www.facebook.com/events/328687910663892/

Yazar Hakkında

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.