12466051_1003557859700508_5930075182283435357_o

Fil’m Hafızası tarafından kült filmlerden yola çıkarak düzenlenen BELONG Party Series sanat, eğlence, sosyalleşme ve interaktiviteyi bir arada sunan özgün bir deneyim vadediyor. Fil’m Hafızası’nın İstanbul’daki parti hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediği BELONG partilerinin beşincisi efsane ajan James Bond’dan esinleniyor. James Bond’a hayat veren birbirinden ünlü oyuncuları ve güzelliğiyle büyüleyen Bond kızlarını hatırlayacağımız BELONG çok özel konseptiyle 007 severleri buluşturuyor. Dr. No, From Russia with Love, Live and Let Die, Licence to Kill gibi unutulmaz filmlerle Pazar akşamları James Bond kuşağının takipçileri sinefiller bu muhteşem partide karşılaşıyor.

Gecenin özel müziklerinde Kıyı Müzik’in imzası var. 4 yıldır geceli gündüzlü yayında olan internet radyosu Kıyı Müzik serinin birbirinden harika müzikleriyle 007 ritmini gece boyunca koruyacak. Sakin başlayacak parti, Kıyı’nın yaratıcılığı ve hareketli parçalarla sinefilleri dans ettirecek. Konsepte uygun yarışmalar ve sürprizlerin yanı sıra James Bond’u hatırlatan her şey 27 Ocak Çarşamba akşamı saat 21:00’de Roxy’de olacak.

Biletler Biletix web sitesi ve perakende satış noktalarından, etkinlik akşamı mekan girişinden temin edilebilir.

Bilet Fiyatları
Biletix: 30 TL
Kapıda: 40 TL

Bilet almak için tıklayınız!

Facebook etkinlik sayfamıza ulaşmak için tıklayınız!

Daha önce yaptığımız etkinliklerimiz ile ilgili galeri sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Okan Köroğlu

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de doğdu. Uludağ Üniversitesi’nde okudu. Özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışıyor, özel eğitim kurumlarında Moda ve Bilgisayarlı Stilistlik ile Sosyal Medya’da Grafik Tasarım dersleri veriyor. 2003 -2007 yılları arasında çalıştığı bazı gazetelerde düzenlediği sinema sayfaları ile daldığı bu okyanusta yüzmeye devam ediyor. Şiirle, Tarihle ve Teknoloji ile besleniyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.