Sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, BELONG adlı parti serisinin dördüncüsünü “A Clockwork Orange” konseptiyle düzenliyor. 

co_twitterKült filmlerden yola çıkarak düzenlenen BELONG partileri, sanat, eğlence, sosyalleşme ve interaktiviteyi bir arada sunan özgün bir deneyim vadediyor. Fil’m Hafızası’nın İstanbul’daki parti hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediği BELONG partilerinin dördüncüsü, deha Stanley Kubrick’in kült filmler arasında en üst sıralarda yer alan filmi “A Clockwork Orange” konsepti ile 28 Ekim Çarşamba akşamı saat 21:00’da, Mentha Nişantaşı’nda düzenlenecek.

12113489_962653917124236_1452744765339174263_o (1)

Filmde yer alan Beethoven’ın 9’uncu senfonisi ve Singin’ In The Rain gibi pek çok şarkının çalınacağı gecenin DJ’liğini yine Orkun Bozdemir üstlenecek.

A Clockwork Orange partisi için sınırlı sayıda bileti Biletix web sitesi ve perakende satış noktalarından temin edebilirsiniz. Etkinlik akşamı mekan girişinde bilet satışı olmayacaktır. Bilet Fiyatı: 30 TL

Bilet almak için tıklayınız:
http://www.biletix.com/etkinlik/SPX10/TURKIYE/tr

Yazar Hakkında

Ogün Savaş

Şubat 88’de İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema Bölümü’nü 2013’de bitirdi. Çocukluğundan beri sinemayı çok seviyor özellikle de bilim-kurgu filmlerini. Üniversitesinin tiyatro topluluğunda, mezun oluncaya kadar yer aldı. Tiyatroyu hobi olarak değil, üniversite tiyatrosu kavramını benimsediği için tiyatro yaptı. Aynı zamanda fotoğrafçılıkla ilgileniyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.