Haberler

Beklenen Film The Dark Tower’dan Afiş Geldi!

2007 yılından bu yana yapım aşamasında olan Stephen King’in efsane serisi The Dark Tower‘ın beyaz perde uyarlamasının vizyon tarihi hızla yaklaşırken filmden etkileyici bir afiş yayımlandı.

Silahlı bir soyguncu olan Roland Deschain’in vahşi batıyı andıran bir arazide dünyanın sonunun gelmesini engelleyecek Kara Kule’yi aramasını konu alan filmin yönetmen koltuğunda Nikolaj Arcel bulunurken başrollerde Matthew McConaughey ve Idris Elba yer alıyor.

Normalde 17 Şubat 2017’de vizyona girecek filmin vizyon tarihinin ertelenmesinin ardından, şimdi de filmden fragman beklerken afiş gelmesi bizleri her ne kadar üzse de afiş, merakımızı kat ve kat artırmaya yetti.

Matthew McConaughey‘in gizemli bir karakter olan Man in Black rolü ile karşımıza çıkacağı afişte Dark Tower’ın silüetini de görmek mümkünken, baş aşağı baktığımızda da farklı bir detay bizlere göz kırpmakta.

Katheryn Winnick, Abbey Lee, Jackie Earle Haley gibi isimlerin de yer aldığı filmin Türkiye’de 11 Ağustos tarihinde vizyonda olması bekleniyor.

 

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz