Haberler

Başrolünü Emma Stone’un Üstlendiği Easy A’in Spin-off Film Hazırlıkları Başladı

Başarılı oyuncu Emma Stone’un başrolünü üstlendiği Easy A’in spin-off film hazırlıkları başladı.

Yönetmenliğini Will Luck‘ın üstlendiği 2010 yapımı Easy A, yayınlandığı yıl geniş kitlelerce izlenmiş ve Emma Stone‘un da ismini duyurmasına katkıda bulunan yapımlardan biri olmuştu. Geçen sefer filmin senaristliğini üstlenen Bert Royal, bu sefer filmin hem senaryosunu hem yönetmenliğini üstleniyor. Film, Bert Royal’ın ilk yönetmenlik deneyimi olacak.

Yapımcılığını Sony‘ye bağlı Screen Gems şirketinin üstleneceği Easy A spin-off’unun yapımcılığını ise Zanne Devine üstleniyor.

Çekimleri ilerleyen günlerde gerçekleşecek yeni gençlik fili, 2010 yapımı filmle aynı lisede geçecek ve benzer konular işlenecek. Yeni film, lisede geçen yeni bir oyuncu kadrosunu konu alacağı alınan duyumlar arasında olduğu için, Emma Stone’un spin-off filminde yer almayacağı öngörülüyor.

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz