Avengers serisinin dördüncü filmi 24 saatte 289 milyon izlenme ile tarihte en çok izlenen fragman olmayı başardı.

‘’Avengers: Endgame’’ yayınlanan ilk fragmanı ile rekor kırarken, iki dakikayı biraz aşan fragmanda dünyanın süper kahramanlarını kasvetli bir atmosferde izliyoruz. Fragmanda Iron Man (Robert Downey Jr.), Captain America (Chris Evans) ve Black Widow (Scarlett Johansson), bir önceki macerada neredeyse evrenin yarısını yok eden Thanos’u yenilgiye uğratmak için bir plan yapmaya çalışırken izliyoruz.

Serinin bir önceki filmi ‘’Avengers: Infinity War’’ süper kahramanlardan oluşan ekibin dağılmasıyla sona ermişti. Yayınlanan fragmanda Iron Man’i uzayda tek günlük oksijeni kalmış bir şekilde dolaşırken görüyoruz. Tony Stark’ın yaşama şansı giderek azalırken, karakterinin bir parçası olan alaycılığı da kaybolmaya başlıyor. Captain America ve Black Widow’u ise dünyada bir plan yapmaya çalışırken ama çok da güçlü bir durumda olmadıklarını görüyoruz.

Son 24 saatte YouTube, Facebook ve Twitter gibi platformlarda 289 milyon kez izlenerek yakalanması güç bir rekora ulaşan ‘’Avengers: Endgame’’ 2019 yılının Nisan ayında tüm dünyada gösterime girecek.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.