Michael-Fassbender_612x380

Popüler bilgisayar oyunu Assasin’s Creed’in beyazperde uyarlamasının başrolünde yer alan Michael Fassbender’ın karakter fotoğrafı yayınlandı. 2016 yılının Aralık ayında vizyona girecek olan filmle ilgili şimdiye dek çok az bilgi basına sızmış durumda. Bu yeni görüntüyse oyunun film uyarlamasını bekleyen fanları için büyük bir gelişme sayılabilir.

Aktörün oyundaki hangi karakteri canlandıracağı henüz belli değilken, bu karakterin oyunun ilk birkaç oyunda yer alan Desmond Miles olabileceği ihtimali ağır basıyordu. Fassbender ise dedikodularla ilgili şu açıklamada bulunmuştu; “Bunu bilemezsiniz. Onların size ne söylediklerine inanmayın, ilk kural bu”. Sonrasındaysa Fassbender’ın karakterinin yeni oyunlarda yer alan Callum Lynch olduğu açıklandı.

Yeni Macbeth uyarlamasında Michael Fassbander ile birlikte rol alan Marion Cotillard da bu yeni Assasin’s Creed filminde yer alacak ve yine Macbeth’i yöneten isim olan Avustralyalı filmci Justin Kurzel filmin yönetmen koltuğunda oturacak.

Fassbender’ın Callum Lynch karakterindeki ilk görüntüsü Yahoo Movies tarafından servis edildi.

09e65040c3fd16923aab811d4da2522ff4dc3a71

Yazar Hakkında

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.