Haberler

Army Of One’dan Fragman Geldi!

El-Kaide adlı terör örgütünün lideri olan Usama Bin Ladin’in hayatını ele alacak olan absürt-komedi filmi Army Of One’ın fragmanı yayınlandı. 

neosroeiguxnsr_1_b

Sinema kariyerine birçok film sığdırmış olan Nicholas Cage, Army of One‘da Bin Ladin‘i Pakistan’da yakalamak için görevlendirilmiş Gary Faulkner isimli ajanı canlandıracak. Tanrı rolünde de Russel Brand‘i göreceğiz.

Army of One ile birlikte Nicholas Cage‘in bu sene çıkacak olan beşinci filmine tanık olacağız. Bu yıl Nicolas Cage’in rol aldığı diğer filmler ise şöyle: suç filmleri olan The Trust ve Paul Schrader‘ın yönettiği Dog Eat Dog; bu yıl Cannes Film Festivali‘nde “yönetmenlerin seçimi” olarak gösterilen Oliver Stone‘un Snowden ve de Mario van Peebles‘in yönettiği, 14 Ekim‘de gösterime girecek olan USS Indianapolis: Men of Courage.

Army of One‘ın yönetmen koltuğunda daha önce Brüno ve Borat filmlerinin de yönetmenliğini yapan Larry Charles oturuyor.

Film talep üzerine gösterime girmeden önce 4 Kasım 2016‘da dijitalde yayınlanacak ve 15 Kasım 2016‘da DVD ve Blu-Ray olarak gösterime girecek.

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz