Anne Hathaway Pamela  Drucerkman’ın romanı French Children Don’t Throw Food’un beyaz perde uyarlamasında başrolde yer alacak.

Anne Hathaway to Star in 'French Children Don't Throw Food ...

Covid 19 sebebiyle bu yılki tüm festivaller ve filmlerin vizyon tarihleri dünyanın neresinde olursa olsun ertelenmek zorunda kaldı. Birçok yeni projenin de çekimlerine ara verildi ya da iptal oldu. Ama şu sıralar seyrek de olsa çekimi planlanan yeni filmlerden bahsetmek de mümkün. Onlardan biri de Anne Hathaway‘in başrolde yer alacağı yeni projesi oldu. The Princess Diaries, The Devil Wears Prada, Becoming Jane, Les Miserables ile tanınan ve BAFTA, Golden Globe ve Oscar gibi pek çok ödülün sahibi Amerikalı oyuncu Anne Hathaway‘in yeni filmi bir anı roman uyarlaması olacak. Hathaway, Amerikalı yazar Pamela Druckerman‘ın romanı French Children Don’t Throw Food‘un başrolünde yer alacak.

Pamela Druckerman‘ın kalema aldığı roman büyük ölçüde yazarın kendi hayatını konu alıyor. Kitap kocasının işi nedeniyleyazar ve gazeteci Pamela Druckerman‘ın Amerika Birleşik Devletleri’nden Fransa’ya taşınmasını konu alıyor. French Children Don’t Throw Food, Pamela Druckerman‘ın iş düzenini oturtması ve ailesi arasında kaldığı bocalamalara yer veriyor.Kültürel farklara ayak uydurmaya çalışan ve bir yandan da kendi düzenini kurmaya çalışan Pamel Druckerman bir olgunun da peşine düşüyor. Druckerman aslında kendisi bu kadar zorlanırken dışarıdan iş ve aile hayatları mükemmel görünen komşularını kafaya takarken, aslında işlerin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını keşfediyor.

White Queen | Jaden's Adventures Wiki | Fandom

Filmin senaryosuna son şeklini veren isimler Jamie Minoprio ile Jonathan Stern oldu. French Children Don’t Throw Food‘un yapımcılığını StuioCanal üstleniyor. French Children Don’t Throw Food’un için henüz belirlenmiş bir yönetmen de bulunmuyor. Filmin çekimlerine ise salgından dolayı ne zaman başlanacağı şuan için belirsiz gözüküyor. Anne Hathaway son olarak Robert Zemeckis‘in The Witches filminde yer almıştı. The Witches de aynı French Children Don’t Throw Food gibi Roald Dahl’ın romanının beyaz perde uyarlamasıydı. French Children Don’t Thow Food’un en azından şu sıralar salgından dolayı planlanan tarihte vizyona girip girmeyeceği ise belirsiz gözüküyor.

 

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.