Haberler

Altın Portakal 2020 Tarihleri Açıklandı

Altın Portakal 2020 tarihleri açıklandı

Bu yıl 57.si gerçekleştirilecek Antalya Altın Portakal Film Festivali‘nin tarihleri geçtiğimiz günlerde belirlendi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve festival başkanlığını yapan Muhittin Böcek tarafından 3-10 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenleneceği bildirilen Altın Portakal Film Festivali ulusal kategoride toplamda 860 bin lira ödül dağıtılacak. Festival sürecinde film endüstrisi ve projeler üzerine gelişim amacıyla gerçekleştirilen Antalya Film Forum ise, 5-7 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

Festival ayrıca, sinema endüstrisinin gelişimini destekleme amacıyla geçtiğimiz yıl başlatılan Altın Portakal Sinema Okulu kapsamında ilgili alanlarda eğitim gören 150 öğrenciyi Antalya’da ağırlayarak sektörde deneyim kazanmalarına aracı olacak.

İlerleyen günlerde detaylarının açıklanması beklenen 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali‘nin yönetmeliğine https://www.antalyaff.com/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz