Haberler

Adam Driver The Last Duel’in Kadrosunda

Girls, Frances Ha, Star Wars Serisi, The Dead Don’t Die filmleriyle tanınan Adam Driver The Last Duel’in de kadrosunda dahil oldu.

Image result for Adam Driver

Ridley Scott, Matt Damon, Ben Affleck ve Nicole Holofcener’da The Last Duel’in kadrosunda Adam Driver ile birlikte çalışacak. Filmin başrollerini ise Matt Damon ve Adam Driver paylaşacak. The Last Duel’in senaryosunu da kaleme alan Ben Affleck filmin başrolü için düşünülürken programındaki yoğunluk sebebiyle yardımcı rollerden birinde karşımıza çıkacak.

Yönetmenliğini Ridley Scott‘un üstlendiği The Last Duel, Eric Jager’in The Last Duel: A True Story Of Trial By Combat In Medieval France, adlı kitabının sinema uyarlaması. Film eskiden arkadaş olan Jean de Carrouges ve  Jacques Le Gris isimli 14. yüzyılda Fransa’da yaşayan iki şövalye hakkında. Matt Damon filmde şövalyelerden birine hayat verecek.

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz