Haberler

A Dog’s Purpose Filminin Fragmanı Yayımlandı

Yönetmen koltuğunda Lasse Hallström’ün yer aldığı, başrollerinde Britt Robertson, Josh Gad ve Dennis Quaid’ın bulunduğu A Dog’s Purpose filminin fragmanı yayımlandı. W. Bruce Cameron‘ın aynı isimli kitabından uyarlanan filmi, Amblin Entertainment ve Universal Pictures finanse etti.

a-dogs-purpose-dennis-quaid

Bir köpeğin reenkarnasyon ile farklı köpekler olarak tekrar dünyaya gelmesi ve farklı hayatlar yaşaması üzerine gelişen ve 1940’larda başlayan filmde köpeği Josh Gad seslendiriyor. Daha önce Frozen (2013) ve Angry Birds (2016) filmlerinde de seslendirmede imzası bulunan Gad, Amerika’da birçok çok satan romanın beyazperdeye uyarlamalarında yer alıyor.

Senaryosu Cathryn Michon’a ait olan A Dog’s Purpose’ta, Peggy Lipton, K.J. Apa, Juliet Rylance, Luke Kirby, John Ortiz ve Pooch Hall gibi isimleri de izleyeceğiz.

Dog's_Purpose_book_cover

Ocak ayında Amerika’da vizyona girecek olan filmin Türkiye’de vizyona gireceği tarih henüz kesinleşmedi. Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz