Haberler

A Cure For Wellness’tan Heyecanlandıran Fragman

Karayip Korsanları serisi, Rango (2011), Halka (2002), The Weather Man (2005) gibi filmlerin başarılı yönetmeni Gore Verbinski’nin sessiz sedasız gelen son filmi A Cure for Wellness’ın yayınlanan ilk fragmanı sinematografisiyle sinemaseverlerde büyük heyecan uyandırdı. 

cure-for-wellness-4

Senaryosunu daha önce de The Lone Ranger’da yönetmen Verbinski ile çalışan Justin Haythe’ın kaleme aldığı A Cure For Wellness, İsviçre Alpleri’ndeki bir sağlık merkezinden patronunu almakla görevlendirilen genç bir yöneticinin burada geçirdiği zamanda sağlık merkezi ile ilgili korkunç birtakım sırları keşfetmesini konu alıyor.

a-cure-for-wellness-movie-2017

Gerilim türündeki filmin kadrosunda Dane DeHaan, Mia Roth gibi genç yıldızların yanında, Harry Potter serisindeki Lucius Malfoy rolüyle geniş kitleler tarafından tanınan Jason Isaacs, Adrian Shiller gibi usta oyuncular da yer alıyor. Film 17 Şubat 2017’de Amerika vizyonuyla aynı gün ülkemizde vizyonda olacak

 

İlkyaz Altuğ
1994 Kasımında Ankara'da doğup büyüdü. 2012'de Gazi Anadolu Lisesi'ni bitirip Bilkent Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği okumaya başladı. 2016 Haziranında mezun olmasından bu yana iş başvurusu yapmamak için diretiyor ve bu zamanını, kendini sinemaya, tiyatroya, edebiyata adayarak değerlendiriyor. Arada amatör fotoğraf da çekiyor.

Yorum yaz