Kumail Nanjani Men in Black Spin-offunda Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Liam Nesson gibi ünlü oyuncularla birlikte rol alacak.

 

Kumail Nanjani  2017 yılında Oscar‘a aday gösterilen The Big Sick filminin hem senaristi  hem de başrol oyuncusu. Kumail Nanjani‘nin hayatını ve karısıyla evlenmeden önceki ilişkilerini konu alan film Nanjani‘nin büyük kitlelerce tanınmasına da fırsat sağlamıştı.

Aktör ve aynı zamanda komedyen olan Nanjani Men in Black Spin-off’unda ise Pawny adında komedyen olan hazır cevap bir uzaylıya hayat verecek. Pawny satranç tahtasının üzerinde var olan bir medeniyetten geliyor.

Yapımda Nanjiani Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Liam Neeson gibi ünlü isimlerde bir arada rol alacak.

Chris Hemsworth filmde James Bond tarzında çekici ve komik bir İngiliz MIB ajanı olan Ajan H’yi canlandıracak. Tessa Thompson’un canlandıracağı genç Molly karakteri ise organizasyona katılmak isteyen uzaylıların varlığından haberdar olan şüpheci bir ajan. Filmde Liam Neeson ise İngiltere MIB şubesinin en yetkili ajanı olarak rol alacak.

Orijinal serilerden farklı olarak Men in Black Spin-off’unda Tommy Lee Jones ve Will Smith tarafından canlandırılan Ajan K ve Ajan J bu filmde yer almayacak. Yeni karakterlere odaklanmayı tercih eden yeni film Men in Black ile aynı evrende geçecek.

Men in Black Spin-off’u  hakkında şimdilik çok bir bilgi olmasa da türünün aksiyon- komedi olması bekleniyor.

Filmin yönetmenliğini Straight Outta Compton (2015) ve The Fate of the Furious (2017) filmleriyle tanınan F. Gary Gray üstlenecek.  Senaryosunu da Matt Holloway ve Art Marcum ikilisi yazacak. Filmin yapımcılığını ise Steven Spielberg‘in Amblin Entertainment‘ı gerçekleştirecek.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.