9. Sinepark Özel Seçkisi Başka Sinema Ortaklığıyla Beyoğlu ve Kadıköy Sineması’nda!

4 yıllık aranın ardından 19 – 20 – 21 Nisan 2019 tarihlerinde 9.su gerçekleşen Sinepark Kısa Film Festivali’nin Özel Seçkisi 29 – 30 Haziran tarihlerinde Kadıköy ve Beyoğlu Sineması’nda olacak. Gösterimler ücretsiz bir şekilde gerçekleşecek ve sinemasever sinemaların gişelerinden biletlerini alıp salonda yerlerini alabilecekler.

9. Sinepark Kısa Film Festivali’ne toplam 6 ana kategoride 241 film başvurmuş ve bu filmler arasından 38 film finalde yarışmaya hak kazanmıştı. Ceyhun Yılmaz’ın sunumu ile 21 Nisan tarihinde gerçekleşen ödül törenin 16 ödül sahiplerini bulmuşlardı. Ödül töreninin ardından etkinlik organizatörü Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü yetkilileri 10. Sinepark Kısa Film Festivali’nin hazırlıklarının başladığının ve bundan sonra festivalin kesintiye uğramadan devam edeceğinin müjdesini de vermişlerdi.

29 – 30 Haziran tarihlerinde Beyoğlu ve Kadıköy Sineması’nda gerçekleşecek gösterimlerin seansları hakkında bilgiler yakın zamanda Başka Sinema, Sinepark Kısa Film Festivali ve Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü’nün resmi sosyal medya hesaplarından sinemaseverlere ulaşacaktır.

Siz de 9. Sinepark Özel Seçkisi’ni kaçırmayın, salonda yerinizi alın!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.