Gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan ve Murat Gürvardar’ın yönetmenliğini ve senaryosunu üstlendiği Kızım ve Ben‘den beklenen teaser yayımlandı.

Gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan film aile bağlarının sarsılışını konu ediniyor. Doruk, varlıklı bir ailenin tek çocuğudur. En büyük hayali polis olmak olan Doruk bu hayalini de gerçekleştirir ve akademiden birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’la kısa sürede bir kız çocuk sahibi olurlar. Ancak küçük Zeynep’in doğuşunun ardından Serap evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk hem işini hem kızının bakımını üstlenir. Nihayet kızıyla sarsılmaz bir bağ kurduklarında ise Serap geri dönecek ve herkes için zorlu bir alışma süreci başlayacaktır.

Başrollerini Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu ve Zülal Memişoğlu‘nun üstlendiği Kızım ve Ben filminin kadrosunda ayrıca , İskender Bağcılar, Gizem Hatipoğlu, Emre Özcan gibi isimler yer alıyor. Murat Gürvardar‘ın yönetmenliğini ve senaryosunu üstlendiği filmin yapımcılığını Ferudun Özdemir ve Burak Memişoğlu ikilisi üstlenirken filme hem yapımcı hem de supervisor olarak da Ferudun Özdemir imza atıyor. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Muharrem Dokur yapıyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.