Before I Fall / Ben Ölmeden Önce

Yönetmen: Ry Russo-Young

Oyuncular: Zoey Deutch,  Halston Sage,  Logan Miller,  Jennifer Beals,  Liv Hewson

Tür: Dram, Gizem

Süre: 99 Dakika

Samantha Kingston (Zoey Deutch) lise son sınıfta okuyan genç, güzel ve hayatta isteyebileceği her şeye sahip bir kızdır. Erkek arkadaşı ve sevdiği arkadaşlarıyla güzel bir hayat geçirmektedir. Hayatını hayallerindeki gibi devam ettirirken bir gece parti sonrasında yaşadığı olayı onun için içinden çıkılamaz bir hal alır. Ertesi gün, önceki günü tekrar yaşadığını ve bundan sonra hep böyle devam ettiğini fark eder. Samantha’nın artık bu döngünün ardındaki sırları ve gizemleri çözmesi gerecektir.

Aquarius

Yönetmen: Ry Russo-Young

Oyuncular: Sonia Braga,  Humberto Carrão,  Maeve Jinkings, Irandhir Santos,  Zoraide Coleto

Tür: Dram

Süre: 142 Dakika

Emekli müzik eleştirmeni Clara (Sonia Braga) uzun yıllardır yaşadığı Recife’de Aquarius adlı bir apartmanda tek başına hayatını sürdürmektedir. Apartmandaki komşularının dairelerini Bonfim Mühendislik Şirketi’ne satmaları, bu şirketin apartmanı yıkarak yerine lüks bir rezidans dikme planlarını harekete geçirmiştir. Ancak Clara düzenini kurduğu ve alıştığı hayatını değiştirmek istemez ve tüm tekliflere rağmen evini satmaz. Şirket rezidans projesini gerçekleştirmek için Clara’yı evden çıkması için ikna etmek zorunda kalacaktır.

The Red Turtle / Kırmızı Kaplumbağa

Yönetmen: Michael Dudok De Wit

Oyuncular: 

Tür: Animasyon

Dakika: 80 Dakika

Denize açılan bir adam çok şiddetli bir fırtınaya yakalanır ve ıssız bir adaya sürüklenir. Kurtulmak için planlar kuran adam, adada topladığı bambularla bir sal yapar ve kaçmaya çalışır. Ne kadar çabalasa da yaptıklarının boşa çıkar. Bir süre sonra kaçma planlarının bir yaratık tarafından engellendiğini anlar. Sonunda, bu yaratığın aslında büyük bir kırmızı kaplumbağa olduğunu öğrenir.

Beauty and The Beast / Güzel ve Çirkin

Yönetmen: Bill Condon

Oyuncular: Emma Watson,  Dan Stevens,  Luke Evans,  Ewan McGregor,  Gugu Mbatha-Raw

Tür: Fantastik, Müzikal, Romantik

Dakika: 129 Dakika

Şatoda yaşayan bir prens, bir büyü sonucunda korkunç ve çirkin bir yaratığa dönüşür. Büyü sayesinde konuşmaya başlayan eşyalarıyla birlikte zengin ama yalnız bir hayat geçirmektedir. Bu mutsuz canavar görünümünden kurtulmasının tek bir yolu vardır; 10 yıl içinde kendisine aşık olacak bir kadın bulmak. Bir gün yaşlı bir adam şatoya izinsiz girer, bu yüzden şatoya hapsedilir. Yaşlı adamın genç ve güzel kızı Belle bunu duyar ve babasını kurtarmak için kendisini feda eder. Artık Canavar ve konuşan eşyalarla birlikte yaşayacaktır. Ancak zaman içinde herkesle arkadaş 0lmaya başlar ve Canavar’ın da aslında iyi bir kalbe sahip olduğunu anlar. Aynı zamanda Belle’in köyünde onunla evlenmek isteyen Gaston, Belle’i şatodan kaçırıp Canavar’ı öldürmek için elinden geleni yapacaktır.

Sinemia üyeliği ile 2 sinema bileti fiyatına 30 sinema bileti alabilir, ay boyunca vizyondaki tüm filmleri, tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz üyeliğinize, 2D-3D ve gözlük ücretleri dahil olup, detaylı bilgi ve davetiye talepleriniz için www.sinemia.com‘u ziyaret edebilirsiniz!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.