Benzersiz

Yönetmen: İlker Sarı

Oyuncular: Cemal Hünal, Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş

Tür: Gerilim

Süre: 100 Dakika

Bir eczacı, bir gece nöbet tutarken başına gelen talihsiz bir kazanın ardından bir ameliyat geçirir ve farklı biri olarak uyanır. Durumu anladıktan sonra gerçekte kim olduğunu araştırmaya başlayacaktır ve hem onun için hem de çevresindekiler için oldukça zorlu bir dönem başlayacaktır. Yerli “Memento” olarak lanse edilen filmin, hem gerilim hem aksiyon seven sinemaseverler tarafından oldukça beğenileceği tahmin ediliyor.

 

 

Aşk Notları / History Of Love

Yönetmen: Radu Mihailenau

Oyuncular: Gemma Arterton, Derek Jacobi, Elliott Gould, Sophie Nélisse, Mark Randall

Tür: Romantik, Dram, Savaş

Süre: 134 Dakika

Polonya Almanların işgaline uğradıktan sonra ABD’ye kaçan genç Leo Gursky (Mark Randall), çocukluk aşkı Alma Mereminski’yi (Gemma Arterton) hiç unutmamış ve başka bir kadına aşık olmayacağına dair kendine söz vermiştir. Aradan yıllar geçer, annesinin yeniden evlenebilmesi için girişimlerde bulunan Alma Singer (Sophie Nelisse) ile artık yaşlanmış olan Leo’nun (Derek Jacobi) yolları kesişir. Ancak bu sırada oldukça eski ve gizemli bir kitap hereksin hayatını etkileyecektir. Film, Nicole Krauss’un aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlandı.

 

Suikastçi / American Assassin

Yönetmen: Michael Cuesta

Oyuncular: Dylan O’Brien, Michael Keaton, Sanaa Lathan

Tür: Aksiyon, Siyasi

Süre: 111 Dakika

Genç CIA ajanı Mitch Rapp (Dylan O’Brien), CIA’de üst düzey yönetici olan Irene Kennedy (Sanaa Lathan) tarafından gizli bir göreve atanır: Artık Soğuk Savaş Gazisi Stan Hurley (Michael Keaton) tarafından eğitilecek ve beraber terör saldırılarının ardındaki güçleri araştıracaklardır. Vince Flynn’in çok satan kitap serisinden uyarlanan filmde günümüzün oldukça büyük sorunlarından biri olan “Terör” ele alınıyor.

 

 

O / It

Yönetmen: Andy Muschietti

Oyuncular: Bill Skarsgård, Finn Wolfhard, Nicholas Hamilton, Sophia Lillis

Tür: Korku, Gerilim

Süre: 135 Dakika

Derry isimli bir kasabada art arda kaybolan çocuklar, arkalarında kanlı izler bırakmaktadırlar. “The Barrens” olarak bilinen bir yerde 7 çocuk, kaybolan çocuklardan sorumlu olan ve şekil değiştirebilen korkunç bir palyaçoyu öldürmekte kararlıdırlar. Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanan film, 1990 senesinde de sinemaseverlerle buluşmuş ve oldukça  beğenilmişti. Korku türü sevenler için uzun süredir beklenen film sonunda vizyonda!

 

 

Sinemia üyeliği ile 2 sinema bileti fiyatına 30 sinema bileti alabilir, ay boyunca vizyondaki tüm filmleri, tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz üyeliğinize, 2D-3D ve gözlük ücretleri dahil olup, detaylı bilgi ve davetiye talepleriniz için www.sinemia.com‘u ziyaret edebilirsiniz!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.