Manifesto

Yönetmen:  Julian Rosefeldt

Oyuncular: Cate Blanchett, Andrew Upton, Ruby Bustamante

Tür: Dram 

Süre:  93 Dakika

Cate Blanchett’in 13 farklı karakteri canlandırdığı film, 21. yüzyılda gelişen ve sanat tarihine yön veren Pop Art, Fütürizm, Dadaizm, Dogma 95, Pop Art, Minimalizm gibi tüm dünyada kabul görmüş manifestolara yer veriliyor. Yaratıcı mizanseni ve zeki kurgusuyla seyri son derece keyifli Manifesto, Blanchett’in kariyerinde de yepyeni bir zirve oluşturuyor.Çeşitli mesleklerde, birbirinden farklı karakterlerin gerçekleştirdiği monologlar ile ilerleyen filmin yönetmenliğini Julian Rosefeldt üstleniyor.

 

 

 

The Model

Yönetmen: Mads Matthiesen

Oyuncular: Maria Palm, Ed Skrein, Claire Tran

Tür: Dram 

Süre: 105 Dakika

Mankenliğe yeni adım atmış ve ünlü bir model olma konusunda hızla ilerleyen genç Emma, Danimarka’yı terk ederek Paris’ e gelir. İşler artık onun için çok daha zordur. Fotoğraf çekiminde tanıştığı fotoğrafçı  Shane White’a aşık olan Emma için bu ilişki takıntıya dönüşmek üzeredir ve kariyerini tehdit etmektedir.
Mads Matthiesen’in yönetmenliğini yaptığı The Model’in başrollerinde Yvonnick Muller, Ed Skrein, Claire Tran, Maria Palm yer alıyor.

 

Sinemia üyeliği ile 2 sinema bileti fiyatına 30 sinema bileti alabilir, ay boyunca vizyondaki tüm filmleri, tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz üyeliğinize, 2D-3D ve gözlük ücretleri dahil olup, detaylı bilgi ve davetiye talepleriniz için www.sinemia.com‘u ziyaret edebilirsiniz!

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.